قالیشویی پامچال

قالیشویی پامچال

بهترین قالیشویی تهران

22367324 - 021

مبلشویی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

مبلشویی

مبلمان از جمله وسایل پراستفاده در منازل و محیط های اداری است که روزانه توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد. مبل ها بعد از مدتی استفاده کثیف شده و لکه های مختلف چایی، قهوه،شیرینی، چربی و غیره روی آن به وجود می آید. در چنین مواقعی چاره کار چیست؟ اینکه هزینه زیادی را پرداخت کرده و مبل های خود را تعویض کنید؟ بدون شک پاسخ به این سوال جواب منفی است. بهتر است بعد از مدتی استفاده از مبل ها بخصوص مبل های رنگ روشن خود از خدمات مبلشویی استفاده کنید تا مبل هایتان مانند روز اول تمیز شود. در ادامه بیشتر با مبل شویی و خدمات آن آشنا می شویم.

 

مبلشویی

مبلشویی

خدمات مبلشویی:

یکی از بهترین خدمات مبلشویی که شرکت های خدماتی زیادی به شما ارائه می دهند شست و شوی مبل در منزل است. یعنی مانند قالیشویی شما نیازی ندارید مبلمانتان را جابجا کرده و به کارگاه مبل شویی ببرید بلکه می توانید از خدمات مبل شویی در منزل بهره مند شوید. دستگاه مبل شویی برای شست و شوی عمودی و افقی سطوح مبل طراحی شده است. یکی از اجزای دستگاه مبل شویی دو مخزن مجزا برای آب تمیز و کثیف یکی برای ریختن آب روی مبل و دیگری برای جمع کردن آب آلوده از مبل است. حجم این مخزن ها باید به گونه ای باشد که حین شست و شو آب تمام نشود و باید بتوان به مخزن آب تمیز به راحتی و به میزان مورد نیاز مواد شوینده اضافه کرد. موتور مکنده از دیگر از اجزای ماشین مبلشویی است که با قدرت مکش بسیار بالا تمام آلودگی های موجود در سطح و گوشه ها و نقاط غیر قابل دسترسی مبل را نیز جذب می کند و هیچ اثری از آلودگی روی مبل باقی نمی ماند. در دستگاه های مبل شویی پیشرفته از یک فیلتر استفاده می شود تا مواد جامد و یا تیز که ممکن است به دستگاه آسیب رسانند از مواد جذب شده جدا شود. از یک فیلتر اسفنجی نیز در دستگاه استفاده می شود تا از ورود آب و کف به محفظه موتور و پمپ جلوگیری شود. از خدمات مبل شویی می توان به شست و شوی صندلی های ناهار خوری، تشک های دو نفره و تک نفره و دوشکچه های جدا شدنی نام برد.

 

ویژگی های یک مبل شویی مناسب:

قبل از آنکه تصمیم بگیرید برای شست و شوی مبل های خود از خدمات مبلشویی استفاده کنید حتما از کیفیت کار موسسه مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید. زیرا شست و شوی نامناسب مبل ها باعث نم دار شدن، زرد شدن و حتی بو گرفت آن ها می شود. بعد از شست و شوی مبل توسط مواد شوینده حتما باید از دستگاه های مخصوص آب گیری استفاده شود تا تمام آب نفوذ کرده به داخل مبل جذب شود. البته بعد از شست و شوی مبل ممکن است کمی مبل ها به نظرتان نم داشته باشد که طبیعی است. باید از مواد شوینده با کیفیت و مناسب برای شست و شو استفاده شود. همچنین پرسنل موسسه آن قدری در کار خود حرفه ای باشند که محیط خانه را خیس و کثیف نکنند تا مجبور شوید بعد از شست و شوی مبل بقیه خانه را نیز نظافت کنید!

شبکه های اجتماعی قالیشویی

همین حالا تماس بگیرید