قالیشویی پامچال

قالیشویی پامچال

بهترین قالیشویی تهران

22367324 - 021

قالیشویی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

قالیشویی

سال ها از فروش قالی ها و فرش ها در منزل می گذرد و تقریبا تمامی افراد به خصوص افراد آپارتمان نشین فرش ها و قالی های خود را برای شست و شو به قالیشویی می سپارند. شستن فرش ها در منزل آب را تا حد بسیار زیادی هدر می دهد، وقت و انرژی زیادی از فرد می گیرد و باعث آسیب رساندن به کمر می شود. اما برای انتخاب قالیشویی چه نکاتی را در نظر بگیریم و ویژگی های یک قالیشویی مناسب چیست؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به این سوالات پاسخ دهیم.

 

قالیشویی

قالیشویی

مهم ترین موارد در انتخاب قالیشویی:

 

مواد شوینده مناسب:

مواد شوینده ای که در قالیشویی برای شستن فرش و قالی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از مهم ترین موارد در انتخاب قالیشویی است. مواد شوینده باید در عین آنکه توانایی برطرف کردن تمامی کثیفی ها و لکه های فرش را دارد، نباید به تار و پود فرش آسیب برساند و آن ها فرسوده کند.

 

استفاده از سایر خدمات قالیشویی:

قالی شویی های بسیاری وجود دارند که علاوه شست و شوی مناسب فرش، خدمات دیگری مانند لکه گیری، ریشه دوزی و کارهای مشابه مورد نیاز شما را نیز انجام می دهند. در صورتی که هر کدام از خدمات بالا را نیز نیاز داشتید قبل از انتخاب قالی شویی حتما از مسئول مربوطه راجع به آن سوال کنید.

 

 

 

قیمت:

یکی دیگر از موارد مهم هنگام انتخاب قالی شویی مناسب قطعا هزینه ای است که برای شست و شوی فرش یا قالی خود پرداخت می کنید. بهتر است حتما قبل از انتخاب قالی شویی از چند موسسه مختلف قیمت بگیرید و تا بتوانید قالیشویی با کیفیت کار بالا و قیمتی مناسب تر پیدا کنید.

 

شست و شوی متفاوت فرش های دستی و ماشینی:

در بسیاری از قالی شویی ها برای شست و شوی فرش های ماشینی از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ای استفاده می شود که حتی بدون نیاز به کمک انسانی فرش را به طور کامل می شوید. اما بدون شک استفاده از بسیاری از این دستگاه های شست و شو برای فرش های دست باف و گران قیمت اصلا مناسب نیست و به بافت فرش آسیب می رساند. معمولا باید فرش های دست بافت، قدیمی و گران قیمت را باید به شیوه دستی و با مواد شوینده خاص شست تا کم ترین آسیبی به بافت فرش وارد نشود. حتما قبل از انتخاب قالی شویی راجع به این مساله با مسئول مربوطه صحبت کنید تا مطمئن باشید قالی های دست بافتتان بعد از شست و شو آسیب نمی بیند.

از دیگران مشورت بگیرید:

برای همه شما پیش آمده از دوستانتان شنیده اید که فلان قالی شویی فرش های گران قیمتش را پاره کرده است یا لکه های فرش بعد از شست و شو هنوز روی فرش باقی مانده است. تجربیات دیگران می تواند یکی از بهترین ملاک ها برای انتخاب قالیشویی مناسب باشد. حتما قبل از انتخاب قالیشویی از کسانی که قبلا از آن استفاده کرده اند مشورت کنید تا با کیفیت کار آن ها بیشتر آشنا شوید.

 

 

آب مورد استفاده در شست و شو:

 برای رعایت شئونات مذهبی در شست و شو قالیشویی هایی را انتخاب کنید که از آب های پاکیزه مانند آب چاه و کر برای شست و شو استفاده می کنند. این مساله هم باعث تمیز تر شدن فرش می شود و هم از نظر مذهبی بهتر است.

 

قالیشویی پامچال آماده خدمات رسانی شسشتو انواع قالی ماشینی و دستبافت به تمامی تهرانی های عزیز می باشد

شبکه های اجتماعی قالیشویی

همین حالا تماس بگیرید