قالیشویی پامچال

قالیشویی پامچال

بهترین قالیشویی تهران

22367324 - 021

قالیشویی در غرب تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی در غرب تهران و خدماتی که این مراکز میدهند  به شرح زیر است .

با نزدیک شدن به ماه های پایانی  سال و نزدیک شدن به عید نوروز ، خانواده ها به فکر شستشو و خانه تکانی می افتند که شاید از اولین اقدامات آنها شستشوی فرش ، قالی و موکت های خانه باشد . با توجه به این که شستشوی فرش برای خانواده ها  به صورت دستی بسیار خسته کننده و زمان بر میباشد  کارخانه ها و دفاتر قالی شویی در این ایام  خدمات خود را به بیشتر درصد خود میرسانند و همچنین با بالاترین کیفیت به کار خود ادامه میدهند .

با در نظر گرفتن فرهنگ مردم منطقه ی  غرب تهران ، شستشوی فرش با دستگاه هایی با کیفیت بالا و سرعت بالا برای ساکنین این منطقه حائز اهمیت است ، به همین دلیل مراکز شستشوی فرش در این مناطق می بایست با بالاترین کیفیت به کار خود ادامه دهند تا در بازار رقابت بتوانند با یکدیگر رقابت کنند .

 

قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی در غرب تهران

 

شستشوی فرش با دستگاه های اتوماتیک قالیشویی مطابق با شرایط شستشوی اسلامی می باشد و به دلیل اتوماتیک بودن مراکز قالیشویی در غرب تهران سرعت شستشوی آنها نسبت به مراکز قالیشویی  در دیگر مناطق تهران بسیار بالاتر بوده و رضایت مشتریان در این مناطق بالاتر میباشد .

مراکز قالیشویی در غرب تهران  با امکانات شستشوی قالی ، شستشوی موکت و …. ، رفوگری و ترمیم فرش های دستباف و فرش های ماشینی و انواع موکت ها  ، رفو و ترمیم انواع ریشه و شیرازه ، بافت ، دارکشی و قلمزنی آماده خدمتگزاری به تمامی ساکنین غرب تهران میباشد و ساکنین این منطقه اگر به دنبال قالیشویی در غرب تهران هستند میتوانند به راحتی برای سفارش خود اقدام کنند  

نظافت فرش به طور کلی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ، اکنون به چندین دلیل مهم  برای تمیز نگه داشتن فرش در طول استفاده از آن می پردازیم :

۱-    عمر استفاده از فرش را بالا میبرد ۲- نگهداری از فرش های تمیز بسیار راحت تر از فرش های کثیف میباشد ۳- ظاهر و محیط اتاق و محل کار را زیباتر می سازد ۴-  باکتری ها را میکشد و قالی را حد الامکان تمیز نگه میدارد ۵-  فرش هایتان را همیشه زیبا و جدید جلوه میدهد ۶-  حس خوبی به افراد داخل خانه یا محیط کار میدهد

شبکه های اجتماعی قالیشویی

همین حالا تماس بگیرید