قالیشویی پامچال

قالیشویی پامچال

بهترین قالیشویی تهران

22367324 - 021

قالیشویی در شمال تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

قالیشویی در شمال تهران

 

قالیشویی در شمال تهران تهران هم اکنون با استقبال بالایی برخوردار است ، این به صورتی است که دارندگان کارخانجات و دفاتر قالیشویی در شمال تهران با اضافه کردن سیستم ها و دستگاه های اتوماتیک به مجموعه خود به منظور برطرف کردن نیاز مشتریان خود هزینه های زیادی را پرداخت نموده اند که این هزینه ها بیشتر به منظور بالا بردن کیفیت و رضایت مشتریان خود میباشد .

 

قالی شویی هایی که از سیستم دستگاه های اتوماتیک برخوردار هستند با سرعت بالاتر و کیفیت بالاتری نسبت به قالیشویی هایی که هنوز از روش دستی ( بدون دستگاه های اتوماتیک ) استفاده میکنند  به مشتریان خود خدمات عرضه میکنند .

 

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران

 

چرا شستشوی قالی و فرش نیاز است ؟

فرش ها برای نگهداری و طول عمر بالا نیاز به غبار روبی و شستشو دارند ، اگر شما نیز به بهداشت فرش خود اهمیت میدهید می بایست به محض این که حس کردید فرش شما از لحاظ بهداشتی نیاز به شستشو دارد دست به انجام این عمل بزنید .

 

شستشوی فرش می تواند به حفظ کیفیت و زیبایی فرش کمک کند . ایمن ترین و ساده ترین روش برای شستشو فرش ، سپردن فرش و قالی به مراکز قالیشویی میباشد زیرا این کار باعث صرفه جویی از هدر رفتن وقت و انرژی  زیاد میشود.

 

مراکز قالیشویی در شمال تهران  به قسمت های مختلفی تقسیم می شوند که هزینه ی شستشوی هر کدام با دیگری متفاوت است و این تفاوت قیمت بخاطر حساسیت شستشو و مدل فرش و قالی بستگی دارد ، که تمامی مراکز معتبر قالیشویی در شمال تهران هزینه های قالیشویی خود را مستقیما از اتحادیه های خود دریافت می نمایند .

قالیشویی در شمال تهران و خدماتی که باید مراکز قالیشویی داشته باشند :

مراکز قالیشویی معمولا خدماتی مثل لکه برداری ترمیم و بازسازی قسمت های پوسیده شده ی فرش ،تعویض و تعمیر ریشه فرش ، رفع بید خوردگی یا رنگبرداری از فرش هایی ک بر اثر آبدیدگی رنگشان عوض شده یا رنگ داده اند ، رفع سوختگی بر اثر افتادن ذغال یا سیگار بر روی فرش رخ داده و همچنین رفوگری فرش یا قالی دستباف یا ماشینی و خدماتی از این قبیل را دارا هستند

شبکه های اجتماعی قالیشویی

همین حالا تماس بگیرید