قالیشویی پامچال

قالیشویی پامچال

بهترین قالیشویی تهران

22367324 - 021

قالیشویی در شرق تهران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴

قالیشویی در شرق تهران

 هدف از شستن قالی می تواند دلایل زیادی داشته باشد ، به صورت کلی هدف از شستن قالی نظافت و بهداشت فرش و از بین بردن میکروب ها و باکتری های موجود در عمق فرش است که این خدمات در قالیشویی در شرق تهران یافت میشود .

 

فرقی نمیکند جنس قالی شما چیست ، در هر صورت فرش و قالی شما به شستشو نیاز دارد زیرا فرش و قالی با جذب گرد و غبار و باکتری ها کثیف شده و کم کم رنگ و تمیزی اولیه خود را از دست میدهد به همین دلیل نیاز به شستشو برای پاکیزگی و تمیز و جدید جلوه دادن دارد .

فرش ها این روزه به دسته های گوناگونی تقسیم میشوند که به آنها می پردازیم .

 

فرش های ماشینی که امروزه بسیار بیشتر مورد استفاده مردم قرار میگیرد و دلیل استفاده بیشتر نیز هزینه آن نسبت به فرش های دستباف است ، فرش های ماشینی با دستگاه های اتوماتیک به سادگی و با سرعت شستشوی بالا شسته میشوند .

 

قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در شرق تهران

 

فرش های دستی که به دلیل خاص بودن آنها برای شستشو نیازمند تخصص بالای پرسنل به منظور شستشو میباشد که به همین خاطر معمولا هزینه و زمان شستشوی این گونه فرش ها به نسبت بیشتر از فرش های ماشینی میباشد . به این صورت برای شستشوی هر نوع فرش به تخصص و علم مختص به  آن نمونه  فرش  نیاز است .

 

 یک قالیشویی خوب در شرق تهران نیازمند تخصص بالای پرسنل و مدیریت خوب با دستگاه های اتوماتیک روز دنیا است که این نیاز به خاطر تقاضای بالا در شرق تهران بیشتر و بیشتر احساس میشود . دستگاه هایی که امروزه در قالیشویی های شرق تهران استفاده می شوند معمولا به صورت کاملا اتوماتیک هستند ، این در صورتی است که برخی از مراکز قالیشویی در شرق تهران هنوز نیز از روش دستی برای شستشوی قالی های ماشینی استفاده می کنند که این کار باعث پایین آمدن سرعت و درآمد آن قالیشویی ها میشود

شبکه های اجتماعی قالیشویی

همین حالا تماس بگیرید